Autor Tema: Prva snimanja  (Pročitano 62973 puta)

Van mreže Luca

  • Član
  • **
  • Poruke: 18
Odg: Prva snimanja
« Odgovor #15 poslato: Februar 16, 2010, 08:11:04 posle podne »
Enice nije to neki problem na kicmenoj mozdini vec MS Ne mora plake da se imaju samo u glavi zahvataju i kicmenu Nije to nista neobicno E sad kako je on uspeo da ti vidi vene bez kontrasta to m nije  jasno ali...
Uostalom necu da pametujem za to sluze neurolozi
samo to i znaju da rade.

Hendi-društvo

Odg: Prva snimanja
« Odgovor #15 poslato: Februar 16, 2010, 08:11:04 posle podne »

Van mreže Seka

  • Član
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Prva snimanja
« Odgovor #16 poslato: Februar 16, 2010, 08:17:31 posle podne »
ne znam dal i ja promasih,i moja mama ima na kicmi plakove,glava manje vise ok...ali valjda oni znaju da je to uobicajan nalaz kod MS-a.Odoh da gledam AVATAR,a kuca je bila napolju jos 15 min,nije zadovoljna :m3:...brojimo preko 300  :ok:

Van mreže amia

  • Član
  • **
  • Poruke: 4855
  • Noli turbare circuloc meos
Odg: Prva snimanja
« Odgovor #17 poslato: Februar 17, 2010, 02:13:09 posle podne »
sve i svemu,povukla si nogu.Daleko smo jos od konacnog cilja
ako nista drugo bar smo saznali da je sad kontrast problem

Van mreže leski

  • Član
  • **
  • Poruke: 32
  • Pol: Muškarac
Odg: Prva snimanja
« Odgovor #18 poslato: Februar 17, 2010, 03:09:13 posle podne »
Kada su Bafalu objavili da snimaju, išla žena kojoj je to u blizini. Nisu joj našli ništa negativno. Vratila se kući, plakala ceo dan. Posle je otišla na second opinion negde i tamo su joj ustanovili da ima CCSVI.
Inače u Bufalu je ceo tretman, sa ugradnjom stenta pre nove godine koštao 80000$.
To sam preko fb razgovarao tamo sa nekima iz USA, pa ono coment, da ne tražim sad. Valjda mi verujete na reč ; :)

Van mreže Taurus

  • Zabranjen
  • *****
  • Poruke: 737
Odg: Prva snimanja
« Odgovor #19 poslato: Februar 17, 2010, 03:14:22 posle podne »
Da mi utvrdimo prvo da li i šta može da nas remontuje, a cena... kad dođe do toga već ćemo se snaći.

Van mreže leski

  • Član
  • **
  • Poruke: 32
  • Pol: Muškarac
Odg: Prva snimanja
« Odgovor #20 poslato: Februar 17, 2010, 03:23:29 posle podne »
Da mi utvrdimo prvo da li i šta može da nas remontuje, a cena... kad dođe do toga već ćemo se snaći.

da bre :)

Van mreže Maka

  • Član
  • **
  • Poruke: 3407
  • Pol: Žena
Odg: Prva snimanja
« Odgovor #21 poslato: Februar 17, 2010, 05:00:12 posle podne »
Kada su Bafalu objavili da snimaju, išla žena kojoj je to u blizini. Nisu joj našli ništa negativno. Vratila se kući, plakala ceo dan. Posle je otišla na second opinion negde i tamo su joj ustanovili da ima CCSVI.
Inače u Bufalu je ceo tretman, sa ugradnjom stenta pre nove godine koštao 80000$.
To sam preko fb razgovarao tamo sa nekima iz USA, pa ono coment, da ne tražim sad. Valjda mi verujete na reč ; :)
Da nisi stavio nulu viška? :o

Van mreže leski

  • Član
  • **
  • Poruke: 32
  • Pol: Muškarac
Odg: Prva snimanja
« Odgovor #22 poslato: Februar 17, 2010, 06:28:27 posle podne »
Da nisi stavio nulu viška? :o
hm, sad sam se bas zagledao, nisam $80.000,00 toliko su trazili. Pitao sam da li moze tamo da se kupi npr. jedna zdrava mlada zena za npr. 40,000.00...... sad me teras da trazim tamo u nazad par meseci....

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110034
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Prva snimanja
« Odgovor #23 poslato: Februar 17, 2010, 06:50:55 posle podne »
80 000 Ta cifra je bila pomenuta i na thisisms forumu.

Van mreže leski

  • Član
  • **
  • Poruke: 32
  • Pol: Muškarac
Odg: Prva snimanja
« Odgovor #24 poslato: Februar 17, 2010, 07:54:33 posle podne »
Da bih pronasao svaki moj komenatar, post ili link na fb trbalo bi sad jedno dve godine minimalno. Sad sam pokusao.  :m1:
Jedino kad bi neko hteo da plati DOOOBREEEE  pare, prekovremeni, socijalno, zdravstveno..... i npr.  glavni ''zgoditak'' na evro milionima  :)hah

Van mreže goxy

  • Član
  • **
  • Poruke: 261
Odg: Prva snimanja
« Odgovor #25 poslato: Februar 17, 2010, 09:46:07 posle podne »
evo reakcije Erike iz Slovacke, na post razocaranog pacijenta koji je dobio OK rezultate sa skenera sa kontrastom . Na taj nacin je probala da ga utesi, a mene je zapanjila. Svaka joj cast ! :ye1:

If it is necessary I will repeat this every day:
1. I had ma Doppler done by Dr. Simka Aug. 7, 09 - left jugular valve problem, zero blood flow
2. I had 3 or 4 Dopplers in Slovakia and they knew what they were looking for - my jugulars were just perfect
3. I had CT with contrast in Slovakia - my jugulars were perfect
4. I had second CT in another hospital with contrast - my jugulars were perfect
5. I had MRV with contrast in Slovakia - my jugulars were perfect
6. I got a stent because another 2 MRVs in Poland showed problems + Dr. Ludyga found the same problem with Doppler + it was visible during phlebography as well!!!

Sorry, but your negative results does not mean much, well almost nothing. You still can have CCSVI.
Erika

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133499
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Prva snimanja
« Odgovor #26 poslato: Februar 17, 2010, 09:57:21 posle podne »
Da i meni je rekla d budem pažljiva,da je njoj ponavljano i svaki put bilo u redu.
Evo njen odgvor,negde sam već postavila.

Just be carefull!!!
If they do not use Haacke`s protocol and they do not know this diagnosis, your result will be negative. The same with Doppler!
Even to me happend this problem 5 times in Slovakia - everything was negative. It is new diadnosis, new technieques, new software, new method. Doctors must learn it first, then you can have the test!
Erika

Ovde mi govori da doktor mora da nauči prvo,da bi radio taj pregled.Kad sam pitala dr Semnica da li planira da ide na tu obuku,rekao mi je u sekundi "ne,nema potrebe",Da li zna već a da mi ne znamo da on zna?Kako god na slikanju vena na magnetu je video da imam nešto na venama ili u venama kako god,uglavnom problem postoji.

Van mreže goxy

  • Član
  • **
  • Poruke: 261
Odg: Prva snimanja
« Odgovor #27 poslato: Februar 17, 2010, 10:30:52 posle podne »
Pa super, i to je pocetak !  :cheers:
A sto se tice nasih lekara , opste je poznato da oni misle da sve znaju i da su popili svu pamet sveta ! ](*,)

Van mreže bandja

  • Član
  • **
  • Poruke: 3438
  • Pol: Muškarac
Odg: Prva snimanja
« Odgovor #28 poslato: Februar 17, 2010, 10:51:23 posle podne »
Upravo sam imao mnogo dobar razgovor sa jednim od nasih najboljih radiologa(KC-Srbije)sto se tice jugularis vena u vratu to se snima vec desetak godina kod nas i on zna za problem suzenih i uvrnutih,zamolio me je da mu dam sve protokole posto on nije cuo za CCSVI,da ih malo prostudira.pa ce mi se javiti za par dana,inace oni imaju najniviji kolor dopler koji je po njegovim recima savrsenstvo,kad bude pregledao materijal i uputio se u njega probace sa 5 obolelih od MS i 5 zdravih(pod znacima navoda)pa cemo onda da vidimo sta cemo,inace poznaje dr.Milica.

zamolio da se trenutno ne objavljuje njegovo ime........... 

Van mreže Tosh

  • Član
  • **
  • Poruke: 230
  • Pol: Muškarac
Odg: Prva snimanja
« Odgovor #29 poslato: Februar 17, 2010, 10:54:15 posle podne »
Bravo Bandjo, ovo je najkonkretnije do sada!
Bravo care!

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.