Autor Tema: Pogoršanja i trenutna stanja  (Pročitano 1229190 puta)

Van mreže Daša

  • Član
  • **
  • Poruke: 27848
  • Pol: Žena
  • Dg: MS
  • Grad: NS
Odg: Pogoršanja i trenutna stanja
« Odgovor #2955 poslato: Maj 12, 2012, 02:47:20 posle podne »
... suprug mi danas slucajno u  kupatilu razbio ogledalce....Tu sam se jos vise iznervirala i poludila, mislila sam da cu dobiti mozdani udar,ali od stesa tog glava je lagano pocela da mi trne

...moj organizam isto reaguje, na svaki veći stres trnjenjem ... ako vam se nešto lepo desi...trnjenje prestaje... :n14:
sada  sam svesna toga i više me takve stvari,kao razbijeno ogledalo i sl. ne mogu dovesti do stresa...samo nažalost kasno sam to shvatila... :m2:

Hendi-društvo

Odg: Pogoršanja i trenutna stanja
« Odgovor #2955 poslato: Maj 12, 2012, 02:47:20 posle podne »

Van mreže Jellena

  • Član
  • **
  • Poruke: 4515
  • Pol: Žena
  • Nema granica za one koji ih ne vide...
  • Dg: MS
  • Grad: Sokobanja
Odg: Pogoršanja i trenutna stanja
« Odgovor #2956 poslato: Maj 12, 2012, 02:56:02 posle podne »
Isti slucaj i kod mene Daso....nego sreca sto ikad i shvatimo  :n20:

Van mreže Maki

  • Član
  • **
  • Poruke: 16539
  • Pol: Žena
  • nova ja
  • Dg: MS
Odg: Pogoršanja i trenutna stanja
« Odgovor #2957 poslato: Maj 12, 2012, 03:19:39 posle podne »
bolje,trnjenje se  povlaci,mislim manje je ,mozda mi je ona moja vecera od b-vit pomogla malo  :n11:

Van mreže Jellena

  • Član
  • **
  • Poruke: 4515
  • Pol: Žena
  • Nema granica za one koji ih ne vide...
  • Dg: MS
  • Grad: Sokobanja
Odg: Pogoršanja i trenutna stanja
« Odgovor #2958 poslato: Maj 12, 2012, 03:22:09 posle podne »
Samo udri po beovima kad ti kazem, meni zaboravi covek jutros da kupi......ima da omutavim nacisto...izlaze mi slova iz usta po slobodnoj volji ne onako kako im ja naredim  :n19: upis zivi....trazila sam OHB12 dr kaze bolje beviplex  :m1:

Van mreže curica

  • Član
  • **
  • Poruke: 26
Odg: Pogoršanja i trenutna stanja
« Odgovor #2959 poslato: Maj 12, 2012, 03:31:23 posle podne »
Kad bih i ja mogla da razmisljam tako, bilo mi mi super, ali eto nazalost jako sam osjetljiva i previse emotivna sto nije dobro...upravo me ta dobrota i emotivnost dovela do oboga gdje sam sada sa svojii 30 godina. Iznervirala sm se jer kazu da kada razbijes ogledalo to donosi sedam godina nesrece, a dosta mi je vise nesrecnih stvari, bolesti i slicno....Zivot me nije mazio proteklih 10 goddina izgubila sam oca kada mi je najvise trebao , razboljela se ostala bez posla, i SADA JOS OGEDALCE....PA KAKO DA SE NE NERVIRAM I DA NE PLACEM.......

Van mreže Daša

  • Član
  • **
  • Poruke: 27848
  • Pol: Žena
  • Dg: MS
  • Grad: NS
Odg: Pogoršanja i trenutna stanja
« Odgovor #2960 poslato: Maj 12, 2012, 03:43:45 posle podne »
Iznervirala sam se jer kazu da kada razbijes ogledalo to donosi sedam godina nesrece, a dosta mi je vise nesrecnih stvari , razboljela se ostala bez posla, i SADA JOS OGEDALCE....PA KAKO DA SE NE NERVIRAM I DA NE PLACEM.......
:n29: :n20:,ako te mogu utešiti...nisam nikada razbila ogledalce  :)hah,a isto nam se piše...pogledaj malo vedriju stranu,a kupit ćeš novo i lepše ogledalce...nemoj dozvoliti da ti to pokvari ovako lep dan  :n13:

Van mreže Daša

  • Član
  • **
  • Poruke: 27848
  • Pol: Žena
  • Dg: MS
  • Grad: NS
Odg: Pogoršanja i trenutna stanja
« Odgovor #2961 poslato: Maj 12, 2012, 03:52:11 posle podne »
bolje,trnjenje se  povlaci,mislim manje je ,mozda mi je ona moja vecera od b-vit pomogla malo  :n11:
:n13: drago mi je pročitati,da se povlači... :ye1:

Van mreže raca

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 15286
  • Pol: Žena
Odg: Pogoršanja i trenutna stanja
« Odgovor #2962 poslato: Maj 12, 2012, 05:14:03 posle podne »
:n29: :n20:,ako te mogu utešiti...nisam nikada razbila ogledalce  :)hah,a isto nam se piše.
Tako je Dašo, tazbijao ni razbijao u istim smo go....a.  :-\

Van mreže curica

  • Član
  • **
  • Poruke: 26
Odg: Pogoršanja i trenutna stanja
« Odgovor #2963 poslato: Maj 14, 2012, 12:06:21 posle podne »
Hvala ti Daso puno......Molila bih da mi neko kaze da li sem redovne terapije pijete neke cajeve ili slicno. Ja sam juce jedva  hodala, otisla sam u apoteku i kupila gel  GAVEZ za masazu misica, svaki dan pijem samo NIMULID I LEXILIUM na svoju ruku, a drugarica mi rece da pijem neke tablete relaxin. Sta vi pijte, cime se masirate da vratite moc u nogama ....MOLIM VAS CEKAM ODGOVOR.....

Van mreže Maki

  • Član
  • **
  • Poruke: 16539
  • Pol: Žena
  • nova ja
  • Dg: MS
Odg: Pogoršanja i trenutna stanja
« Odgovor #2964 poslato: Maj 14, 2012, 12:49:26 posle podne »
sad mogu normalno i da namignem,povlaci se jedno po jedno  :cheers: koliko snaga moze da ojaca kad uz sebe imas nekoga ko te razumije   :n13:

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: Pogoršanja i trenutna stanja
« Odgovor #2965 poslato: Maj 14, 2012, 12:56:42 posle podne »
ja nekad kantarinovim uljem,kad imam :)nekad tedonal mast(utrljvam na mesto gde me boli)zavisi..cula sam da je gavez dobar za nas,ali nisam probala..mozes i kupke da pravis ,sad ima koprive napr..ona je dobra i budes u kadi 20 min..nisam ni to skoro radila ..ma ,isprobavas ,pa vidis sta ti odgovara,jer svaki je org prica za sebe  :n14:

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: Pogoršanja i trenutna stanja
« Odgovor #2966 poslato: Maj 14, 2012, 12:57:38 posle podne »
ja nekad kantarinovim uljem,kad imam :)nekad tedonal mast(utrljvam na mesto gde me boli)zavisi..cula sam da je gavez dobar za nas,ali nisam probala..mozes i kupke da pravis ,sad ima koprive napr..ona je dobra i budes u kadi 20 min..nisam ni to skoro radila ..ma ,isprobavas ,pa vidis sta ti odgovara,jer svaki je org prica za sebe  :n14:

bravo Maki  :ye:

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133650
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Pogoršanja i trenutna stanja
« Odgovor #2967 poslato: Maj 17, 2012, 03:59:09 posle podne »
Da li je zbog promene vremena ili je u najavi relaps,ali teško podižem nogu na bajs,a još teže kad silazim.To traje već par dana (ne računam farmerke)a  to mi se ne sviđa uopšte jer mi je to uvek bio prvi pokazatelj pogoršanja.Nadam se da je to ipak zbog ove nagle promene vremena. :m1:

Van mreže miloskg

  • Član
  • **
  • Poruke: 382
Odg: Pogoršanja i trenutna stanja
« Odgovor #2968 poslato: Maj 17, 2012, 04:42:40 posle podne »
Ma promena vremena utice :( I ja sam trenutno na pulsnoj, posto sam izgubio energiju totalno... i plus imam duple slike kad gledam u levo a nistagmus kad gledam u denos. Ali zadovoljan sam mojim stanjem posto je ovaj napad negde u rangu prvog napada, i na skali od 1-10 ocenio bi ga kao 2 :D

Vlazan je vazduh mnogo, mislim da i to dosta utice na nas!

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133650
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Pogoršanja i trenutna stanja
« Odgovor #2969 poslato: Maj 17, 2012, 04:56:14 posle podne »
I ja se nadam da je promena vremena kriva kod mene,bila sam u martu na pulsnoj.

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.