Autor Tema: Sjogrenov sindrom  (Pročitano 54787 puta)

Van mreže Bebica

  • Član
  • **
  • Poruke: 38273
  • Pol: Žena
  • Grad: Zemun
Odg: Sjogrenov sindrom
« Odgovor #60 poslato: Maj 15, 2013, 10:22:43 posle podne »
 :n22:

Hendi-društvo

Odg: Sjogrenov sindrom
« Odgovor #60 poslato: Maj 15, 2013, 10:22:43 posle podne »

Van mreže Daca

  • Član
  • **
  • Poruke: 18037
  • Pol: Žena
Odg: Sjogrenov sindrom
« Odgovor #61 poslato: Maj 15, 2013, 10:24:24 posle podne »
Srecice ti ces skrsis sve zube a o razbijanju glave da i ne pricam  :n20:

Van mreže sucurovicana

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Sjogrenov sindrom
« Odgovor #62 poslato: Septembar 23, 2013, 11:35:17 pre podne »
volela bih da se neko ukljuci ponovo na temu sjogrena. ja sam nov clan i bolujem od sjogrenovog sindroma vec tri godine. na pronisonima sam od marta meseca i imam komplikacije sa neuroloske strane. poz :n23:

Van mreže sucurovicana

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Sjogrenov sindrom
« Odgovor #63 poslato: Septembar 25, 2013, 10:24:29 pre podne »
zdravo,daco! zovem se ana i bolujem od sjogrenovog sindroma vec tri godine. na pronisonima sam od marta meseca,naravno posle pulsne terapije. volela bih da mi kazes kako si sad? da li uzimas neku terapiju? jednostavno da razmenimo iskustva. u oktobru idem kod reumatologa,inace se lecim konstantno kod neurologa.

Van mreže sucurovicana

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Sjogrenov sindrom
« Odgovor #64 poslato: Septembar 26, 2013, 09:53:35 pre podne »
daco,uopste se ne snalazim na ovom forumu. iskreno bih volela da razmenimo iskustva jer do sad nisam upoznala osobu koja ima nasu dijagnozu. ako imas neki drugi predlog za dopisivanje,posalji. jedino preko fejsa! veliki pozdrav!

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.