Autor Tema: Dermatohirurgija  (Pročitano 17674 puta)

Van mreže Daca

  • Član
  • **
  • Poruke: 18037
  • Pol: Žena
Odg: Dermatohirurgija
« Odgovor #15 poslato: Maj 16, 2012, 11:06:42 posle podne »
Sve sto htedoh-napisala je Lili.Bice to sve dobro, uz tebe sam!   :n29:

Hendi-društvo

Odg: Dermatohirurgija
« Odgovor #15 poslato: Maj 16, 2012, 11:06:42 posle podne »

Van mreže naca

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 113519
  • Pol: Žena
  • kad porastem,samo će mi se kasti...
  • Dg: MS
  • Grad: NBgd
Odg: Dermatohirurgija
« Odgovor #16 poslato: Maj 16, 2012, 11:07:56 posle podne »
takođe  :ye1: :n20:

Van mreže Džudi

  • Član
  • **
  • Poruke: 2093
  • Pol: Žena
  • Ex Zbunjena
  • Dg: G80.2
  • Grad: Beograd
Odg: Dermatohirurgija
« Odgovor #17 poslato: Maj 17, 2012, 12:15:59 pre podne »
Ljubo, puno sreće, i ja želim da sve bude ok :ye1:

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133594
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Dermatohirurgija
« Odgovor #18 poslato: Maj 17, 2012, 10:16:43 pre podne »

  Drage kolege, kod mene je ponovo aktuelna operacija kože  :n22: Opet neka melanocitna promena na sreću (?) dobroćudna. U martu konstatovana, zakazana operacija za kraj aprila ali odložena za kasnije. Već sam ležao na stolu kad sam u "ćaskanju" sa doktorkom rekao kako sam prilikom neke od ranijih operacija imao pad pritiska (opisao sam ranije u ovoj temi), ona je odmah prekinula i odložila operaciju dok ne uradim testiranje na lokalni anestetik. Zatim sam direktno otišao na kožnu kliniku da zakažem testiranje, za desetak dana došao na pregled kod doktorke koja je zakazala sam test za pet dana. Onda mi uzeli krv i opet čekaj rezultat desetak dana. Danas sam zvao i rezultat testa je da sam alergičan na taj anestetik - lidocain. U petak ću ponovo na kožnu pa ću videti šta dalje, da li će me testirati na neke druge anestetike.  :sad: Problem je što znam da se nesme zakasniti sa ovom operacijom ako je melanom u pitanju, a kako je krenulo neću ja ovo završiti još par meseci. Ipak imam poverenja u ove doktorke, nadam se da će ubrzati proceduru kad vide dijagnozu.

Zamena za lidocain sigurno ima,a pošto je melanom dobroćudan,ne nerviraj se unapred ;)
I javi se kad sve završiš. :ok: 
 

Van mreže Ljubomir

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 2036
  • Pol: Muškarac
Odg: Dermatohirurgija
« Odgovor #19 poslato: Maj 17, 2012, 08:56:18 posle podne »
 Puno vam hvala moje dame.

Van mreže barbika

  • Član
  • **
  • Poruke: 25023
  • Pol: Žena
  • Da vec danas bude bolje , daj nam Boze malo volje
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Dermatohirurgija
« Odgovor #20 poslato: Maj 17, 2012, 09:55:28 posle podne »
 :n29:

bice to dobro,samo hrabro  :ye1:

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.