Autor Tema: Popust prilikom registracije vozila  (Pročitano 79200 puta)

Van mreže REJCL

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Popust prilikom registracije vozila
« Odgovor #60 poslato: Januar 01, 2015, 11:48:25 posle podne »
Pozdrav, zanima me, ako je auto registovan na invalida do 21 decembra 2014 godine, zahtev za povrdu ponovnu registraciju 19 decembra u nemanjinoj , ( inace nisu hteli da mi uruce licno iako je bio tu zavrsen, kazu ne rade tako, poslali su ga 5 dana kasnije, i preporuceno je putovalo od 29, jos nije stiglo, mozda se i zagubilo, nemaju broj posiljke u nemanjinoj, a u posti nemugu bez njega da mi izadju u susret ) resenje ce stici  tek u 2015 tad i bice registrovano. Posto planiram da pomenim auto koji sam vlasnik 4 god, vreme mu je,  ako prodam,  (podrazumeva se da ce kupac prevesti odmah auto, a ja na sebe drugi) kada mogu ponovo da iskoristim pravo registracije na ivalida na novom autu? Moram da znam, jer konacno bih uzela automatik, uglavnom mi u zamenu nude preko 2000cm2, pa ne bih da se zaletim, uzmem neki od njih mozda u februaru, a posle recimo istekne registracija ili nije registrovan, pa mora da platim punu registraciju, ili jos gore da cekam do nove portvrde! Sta kaze zakon, kada mogu ponovo dobiti potvrdu?

Hendi-društvo

Odg: Popust prilikom registracije vozila
« Odgovor #60 poslato: Januar 01, 2015, 11:48:25 posle podne »

Van mreže Jellena

  • Član
  • **
  • Poruke: 4515
  • Pol: Žena
  • Nema granica za one koji ih ne vide...
  • Dg: MS
  • Grad: Sokobanja
Odg: Popust prilikom registracije vozila
« Odgovor #61 poslato: Jul 28, 2015, 01:41:40 posle podne »
Zanima me da li je pri ponovnoj registraciji istog vozila koje se vodi na invalida potrebno uzimati uverenje o invalidnosti iz PIO?

Van mreže Daša

  • Član
  • **
  • Poruke: 27845
  • Pol: Žena
  • Dg: MS
  • Grad: NS

Van mreže Jellena

  • Član
  • **
  • Poruke: 4515
  • Pol: Žena
  • Nema granica za one koji ih ne vide...
  • Dg: MS
  • Grad: Sokobanja
Odg: Popust prilikom registracije vozila
« Odgovor #63 poslato: Jul 28, 2015, 10:13:54 posle podne »
Tebe sam danas cekala, znam da sam nekad na forumu negde videla. Hvala Daso. U svakom slucaju pozvala sam SUP danas, jako ljubazna sluzbenica, te rece da ne gubim vreme i da ce samo izvaditi iz predhodnog predmeta  n32

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.