Autor Tema: Telenor Internet-internet za poneti  (Pročitano 8580 puta)

Van mreže naca

• Global Moderator
  • Pol: Žena
  • kad porastem,samo će mi se kasti...
  • Dg: MS
  • Grad: NBgd
Telenor Internet-internet za poneti
« poslato: Mart 26, 2009, 01:48:47 posle podne »
Telenor Internet
Bežični Internet koji možete poneti svuda sa sobom radi veoma dobro

Mobilni operater Telenor među prvima na našem tržištu korisnicima je ponudio uslugu bežičnog pristupa Internetu uz pomoć GSM modema. Isprobali smo kako ova usluga funkcioniše u praksi. Telenor Internet se može koristitti na kućnim ili laptop računarima, a sve što vam je potrebno jeste modem koji dobijate prilikom sklapanja ugovora. Neophodno je da odaberete i da li ćete sklopiti postpaid ugovor i tarifu, a moguće je čak i prepaid korišćenje.
.............
Ceo tekst : Domino magazin

Hendi-društvo

Telenor Internet-internet za poneti
« poslato: Mart 26, 2009, 01:48:47 posle podne »

Van mreže naca

• Global Moderator
Odg: Telenor Internet-internet za poneti
« Odgovor #1 poslato: Mart 26, 2009, 02:05:22 posle podne »
E pa društvo ja imam Telenor prepaid paket ,od 3GB ,besplatnog neta koji  treba da se utroši u roku od 60 dana,a posle ide na dopunu,ko dopuna na mobilnom telefonu.
Imam ja i ADSL,ali da ne objašnjavam,razvučen na dva korisnika,pa jedan na još dva . ](*,)
Veza mi je bila loša,a kako bi se sin umrežio da igra igrice na kompu,nikakva za mene na lap-topu.Uzeli smo paket ,košta skoro 5 000 din. ::)
Dešavalo mi se da ne mogu preko Telenora da se konektujem ,par puta ,čak sam mislila da sam potrošila 3 GB ,za par dana,ali sam ukapirala,da ako je mreža prezauzeta mobilnom telefonijom,samo tada ima malo čekanja na konekciju.
Od 11 marta do danas potrošila sam 735 MB,a uglavnom sam preko njega na netu.
Ja sam prezadovoljna,za moje potrebe je odlično,a i kad idemo van grada,mogu ga koristiti. :D

Van mreže Sklerozica

• Administrator
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Grad: Beograd
« Odgovor #2 poslato: Mart 26, 2009, 02:59:29 posle podne »
a i kad idemo van grada,mogu ga koristiti.

Kao što sam ti već rekao, to je i jedina prednost ovog paketa. Ko god ima mogućnost za uvođenje sopstvenog ADSL-a ili kablovskog interneta, neka ne razmišlja o ovom paketu ako nema laptop i nameru da šeta sa njim a hoće da se konektuje na internet u svakom momentu.  ;)

Van mreže naca

• Global Moderator
« Odgovor #3 poslato: Mart 26, 2009, 03:22:15 posle podne »
Pričali smo,a videh vest,pa da i ja kažem nešto o ovome iz iskustva. :)
Mada kako mi se čini ,neko je isto pričao da zbog skidanja sa neta na kompu ima loš protok na lap-topu,pa možda ovo pomogne za po neki put,kao i meni.  :D

Van mreže Sklerozica

• Administrator
    • HENDI-DRUŠTVO
« Odgovor #4 poslato: Mart 26, 2009, 03:27:00 posle podne »
Taj problem sa lošim protokom dok jedan komp ili isti skida nešto, može se regulisati softverom. Podeli se veza između kompjutera ili se ograniči koliko procenata veze može da uzme softver za download. Kako sam pokrenuo download noćas i još traje, sada mi se ne igra sa tom opcijom da podešavam ograničenja. Neka završi ovo, pa posle mogu da ga štimam. ;)

Van mreže plava

• Član
  • **
  • Avon dama
« Odgovor #5 poslato: Januar 22, 2014, 09:32:27 posle podne »
Имам лаптоп, живим као подстанар...
Који интернет да изаберем? Шта је повољно, а добро?

Посавјетујте ме, не разумијем се... :n29:

Van mreže Ena

• VIP
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
« Odgovor #6 poslato: Decembar 09, 2014, 09:08:31 posle podne »

Van mreže Sklerozica

• Administrator
    • HENDI-DRUŠTVO
« Odgovor #7 poslato: Decembar 09, 2014, 09:55:37 posle podne »
Није то антена (кантена). Мало су се зезнули.

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.