Autor Tema: Koncerti  (Pročitano 29828 puta)

Van mreže naca

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 113519
  • Pol: Žena
  • kad porastem,samo će mi se kasti...
  • Dg: MS
  • Grad: NBgd
Odg: Koncerti
« Odgovor #30 poslato: Avgust 13, 2009, 07:15:59 posle podne »
Večeras počinje Nišville jazz festival

Večeras počinje 26. Nišville jazz festival koji će otvoriti jazz procesija u centru grada na platou kod Tržnog centra Kalča, uz učešće Bohem Ragtime Jazz Banda iz Mađarske, niških muzičara i gostiju festivala.

Glavni program počinje u 20 h, a festival će zvanično otvoriti doajen srpskog džeza – dirigent, kompozitor i aranžer Vojislav Bubiša Simić kome će tom prilikom biti uručena nagrada Nišvilla za životno delo.

Besplatni prateći program na Jam stageu kod Beogradske kapije, koji će se održavati svake festivalske večeri od 19.30 sati, večeras će otvariti Dixie Band Teteven iz Bugarske.

Očekuje se da će po završetku svojih nastupa, učesnici glavnog programa pridružiti muzičarima na Jam stageu u zajedničkom džem sešnu.

Ceo tekst : popboks

Hendi-društvo

Odg: Koncerti
« Odgovor #30 poslato: Avgust 13, 2009, 07:15:59 posle podne »

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133587
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Koncerti
« Odgovor #31 poslato: Avgust 14, 2009, 12:34:12 posle podne »
"Ena" - himna druge večeri Beer Festa
 Petak,14. avgust 2009. 09:58

Drugo veče Beer festa proteklo je uz potoke piva i nastupe velikana muzičke scene bivše Jugoslavije.
U 21 čas na binu je izašao bend Divlje Jagode, predvođen gitaristom Seadom Lipovačom, i započeo rokanje prepoznatljivom pesmom "Motori". Na njihov nastup pohrlio je veliki broj starije publike, pa je na Ušću počela da se pravi gužva, kako na prilazima koncertnom prostoru, tako i na šankovima.
Ušće se prepunilo uoči nastupa bivšeg frontmena Haustora, koji je koncert počeo himnom "Ena".
Kompletan izveštaj možete pročitati OVDE


izvor> MONDO
 

Van mreže naca

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 113519
  • Pol: Žena
  • kad porastem,samo će mi se kasti...
  • Dg: MS
  • Grad: NBgd
Odg: Koncerti
« Odgovor #32 poslato: Avgust 15, 2009, 11:55:17 pre podne »
Citat
Rok grupa "Ortodks kelts" (Orthodox Celts), koja svira irsku muziku, napravila je atmosferu opštenarodnog veselja na svom koncertu održanom u petak uveče na Beogradskom festivalu piva (Belgrade Beer Fest).

Ja sam ih odlično čula kroz prozor,kao da sam tamo  :cheers: ,a moj sin je bio da ih sluša,kaže da je super bilo,jedino su malo raskalašno,pojedinci polivali sve okolo pivom,pa je došao kući,mokar kao da je upao u bačvu. mali1


Van mreže naca

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 113519
  • Pol: Žena
  • kad porastem,samo će mi se kasti...
  • Dg: MS
  • Grad: NBgd
Odg: Koncerti
« Odgovor #33 poslato: Avgust 16, 2009, 11:32:37 posle podne »
Danima sam slušala muziku sa Beer festa,kroz prozor,večeras live  :cheers: Valentino,setih se usput da sam bila na njihovom koncertu u SC 2004,sa decom  :D

Van mreže naca

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 113519
  • Pol: Žena
  • kad porastem,samo će mi se kasti...
  • Dg: MS
  • Grad: NBgd
Odg: Koncerti
« Odgovor #34 poslato: Avgust 21, 2009, 12:37:04 pre podne »
ZZ Top u Beogradu,18. oktobra u Beogradskoj areni

Čuveni teksaški bend nastupiće prvi put u svojoj karijeri 18. oktobra u Beogradskoj areni, u sklopu svoje jesenje turneje pod nazivom ZZ Top Double Down Live.
Tokom devedesetih i kasnije, koncertna popularnost grupe je ostala na zavidnom nivou. To je jedna od malobrojnih svetskih grupa koja više od 35 godina svira u istom sastavu, a marta 2004. godine postala je i član Rokenrol hola slavnih .

Najveći hitovi grupe ZZ TOP, između ostalih, su: Gimme All Your Loving, Give it Up, Sharp Dressed Man, Legs, Velcro Fly, My Head's In Mississippi, Viva Las Vegas....

Ceo tekst : Story

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133587
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Koncerti
« Odgovor #35 poslato: Avgust 24, 2009, 12:26:56 posle podne »
Мадона вечерас у Београду
понедељак, 24. авг 2009

Певачица Мадона, најуспешнији женски извођач у историји поп и рок музике, наступиће данас први пут у Србији, на концерту на београдском Ушћу. Концерт почиње у 21 сат, а капије ће бити отворене у 17.30. Публику ће од 19 сати загревати славни британски ди-џеј Пол Оукенфолд.

Према најавама организатора концерта, преостале карте за партер, у категорији "бронзе", моћи да се купе и данас, по цени од 2.990 динара која није мењана.
Карте ће моћи да се набаве само на благајни испред концертног простора, од 9.00 до 20.30.
На бини, поред Мадоне, биће још 28 извођача; наступ ће бити подељен у четири стилски различита сегемента, а цео концерт трајаће два сата.

Ceo tekst: MONDO


Ko živi blizu Ušća ima sve da čuje,kao da je na koncertu. 

Van mreže naca

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 113519
  • Pol: Žena
  • kad porastem,samo će mi se kasti...
  • Dg: MS
  • Grad: NBgd
Odg: Koncerti
« Odgovor #36 poslato: Avgust 24, 2009, 12:40:01 posle podne »
Opet nema spavanja za mene

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133587
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Koncerti
« Odgovor #37 poslato: Avgust 24, 2009, 12:43:17 posle podne »
Joj da,ti si tu  mali1.Ma neće to trajati dugo.Jedno 2-3 sata i kraj.Možda i kraće  ;)

Van mreže naca

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 113519
  • Pol: Žena
  • kad porastem,samo će mi se kasti...
  • Dg: MS
  • Grad: NBgd
Odg: Koncerti
« Odgovor #38 poslato: Avgust 24, 2009, 12:46:34 posle podne »
Da ako počne na vreme i ne kasni 2 sata sa početkom,kao što ima običaj  :-\

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133587
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Koncerti
« Odgovor #39 poslato: Avgust 24, 2009, 08:38:52 posle podne »
Trenutno na Ušću 20.000 ljudi, fanovi još pristižu
Madona održala probu pred nastup na Ušću
Autor: Blic online | Foto:D. Milenković | 24.08.2009. 

Pop diva Madona završila je pre 10-ak minuta dvočasovnu probu pred večerašnji nastup na Ušću, javlja reporter Blic online-a sa lica mesta.

Madona je otpevala sve pesme pred nekolicinom najvećih fanova i otišla u svoj šator da se pripremi za nastup.
 
Trenutno je na Ušću oko 20.000 ljudi, mada fanovi još uvek pristižu. Organizatori su najavili bar 35-40.000 posetilaca. Svih osam kapija je otvoreno sa 40 minuta zakašnjenja, a na ulazu zasad nema problema.

Izvor

Naco ipak tebi nema spavanja noćas  :o

Van mreže naca

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 113519
  • Pol: Žena
  • kad porastem,samo će mi se kasti...
  • Dg: MS
  • Grad: NBgd
Odg: Koncerti
« Odgovor #40 poslato: Avgust 24, 2009, 11:26:49 posle podne »
Slušam koncert za DŽ  mali1

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133587
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Koncerti
« Odgovor #41 poslato: Avgust 24, 2009, 11:42:45 posle podne »
Vidiš ti to,sve čuješ a ionako je nebi videla.Bolje se vidi na TV-u  mali1

Van mreže naca

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 113519
  • Pol: Žena
  • kad porastem,samo će mi se kasti...
  • Dg: MS
  • Grad: NBgd
Odg: Koncerti
« Odgovor #42 poslato: Avgust 24, 2009, 11:53:16 posle podne »
Još da sačekam kraj,nekako  ::)

Van mreže naca

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 113519
  • Pol: Žena
  • kad porastem,samo će mi se kasti...
  • Dg: MS
  • Grad: NBgd
Odg: Koncerti
« Odgovor #43 poslato: Avgust 25, 2009, 12:00:03 pre podne »
Mir,tišina,kraj,gotov je koncert :o ,nema bisa  :o dobro trajao je kao dva sata  ::)  mali1

Van mreže Maka

  • Član
  • **
  • Poruke: 3407
  • Pol: Žena
Odg: Koncerti
« Odgovor #44 poslato: Avgust 25, 2009, 07:46:19 pre podne »
Odlicno se culo.
Ne volim sto su sve pesme preradjene. Modernizovane.

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.