Autor Tema: NONI  (Pročitano 27513 puta)

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: NONI
« Odgovor #15 poslato: Februar 27, 2011, 08:07:03 posle podne »
Nisam koristila Noni,mada sam razmisljala da ga probam..Mada imam dosta loseg iskustva sa raznim hvaljenim i reklamiranim proizvodima..Ako neko ima iskustva sa ovim proizvodom,bila bih zahvalna,ako bi ga podelio sa nama ..
Bonita,nadam se da ce ti analize biti u redu i da nije nesto lose  :n23:

Hendi-društvo

Odg: NONI
« Odgovor #15 poslato: Februar 27, 2011, 08:07:03 posle podne »

Van mreže Bebica

  • Član
  • **
  • Poruke: 38273
  • Pol: Žena
  • Grad: Zemun
Odg: NONI
« Odgovor #16 poslato: Septembar 06, 2011, 11:42:15 posle podne »
ja sam koristila  Noni sok i to bas iz Cali Vite  i jos mnogo nekih drugih proizvoda   msm davala sam ih detetu , ali nisam prekidala njegovu redovnu terapiju , upao je u tako tesko pogorsanje da je jedva ostao ziv , mozda i nije od toga , ali ja prosto vise nesmem nista da isprobavam  :m1:

Van mreže Lili123

  • Član
  • **
  • Poruke: 21456
  • Pol: Žena
  • Grad: NS
Odg: NONI
« Odgovor #17 poslato: Septembar 07, 2011, 09:59:51 pre podne »
NONI je koristila moja prijateljica i još uvek ga koristi i ona oseća veliko poboljšanje... Izgleda da je sve relativno! :m3:

Van mreže Benćo

  • Član
  • **
  • Poruke: 8108
  • Pol: Muškarac
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: NONI
« Odgovor #18 poslato: Februar 20, 2013, 06:40:08 posle podne »
Koristio sam ga davno, dok se još kupovao samo u Kalifornia-fitnesu. Tada sam ja bio relativno ok. Radio sam, vozio... i zapamtio sam, da mi je jedino od toga bilo bolje, uz gomilu drugih suplemenata. Danas ga opet koristim, jedno 15 godina kasnije, ali sam ja sada u lošem stanju. :n30: pa je i rezultat verovatno neizvestan...msm... n31

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.