Dg > Ankete

Anketa : Koliko poverenja imate u svog neurologa

(1/3) > >>

cecam:
Postavila sam ovu anketu da vidimo kako smo kao pacijenti zadovoljni nasim lekarima. Takodje me zanima i koliko smo mi spremni poverenja da poklonimo. Ja licno apsolutno verujem svom Neurologu , zato sto mi uvek da tacnu i objektivnu informaciju kako o zdravstvenom stanju , tako i o toku lecenja , mogucim posledicama i odgovore na pitanja koja mu ja sama postavim.A  mimo toga , poznaje me kao licnost , zna moje strahove i probleme , tako da mi mnogo znaci i sa psiholoske strane , jer uvek ima vremena da saslusa i usmeri me ka resavanju tih problema.
Smatram takodje i da je Neurolog vrlo bitna osoba u mome zivotu , jer mu bukvalno poveravam sopstveni zivot .

Goga:
Mene niko ne leci... :a8: jadna jaaaaaaaaaaa, ali ima puno raznih ljudi sa kojima se konsultujem u vezi moga zdravlja. I u njih imam mnogo poverenja.

Goga:

--- Citat: Goga  Decembar 23, 2008, 04:14:33 posle podne ---Mene niko ne leci...

--- Kraj citata ---
time mislim nemam "svog" neurologa- savetujem se sa vise njih.  Ali ne samo sa neurolozima vec i mnogim drugima i slozim svoje misljenje iz toga sto mi kazu. Najvise poverenja imam u sebe  :a6:

raca:
Neurolog svakako ima bitnu ulogu u nasim zivotima. Ipak kod njega idemo u vezi sa nasom osnovnom bolescu. Tokom ovih 10 godina isla sam kod vise neurologa (sticajem odedjenih okolnosti). Zadnjih par godina sam kod istog neurologa. Bitno mi je da od njega dobijem tacnu i objektivnu informaciju kako o mojem zdravstvenom stanju, tako i o onome sta bi se u tom momentu trebalo preduzeti. Moramo shvatiti da ni oni nisu cudotvorci i sto se ne moze leciti ne moze izleciti ni neurolog. Bitno je po meni da nam pomogne u postizanju bolje kvalitete zivota.

Asja:
nemam svog neurologa

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.
Idi na punu verziju