Autor Tema: Anketa : Koliko poverenja imate u svog neurologa  (Pročitano 15155 puta)

Van mreže cecam

  • Član
  • **
  • Poruke: 352
  • Pol: Žena
Anketa : Koliko poverenja imate u svog neurologa
« poslato: Decembar 23, 2008, 12:59:02 posle podne »
Postavila sam ovu anketu da vidimo kako smo kao pacijenti zadovoljni nasim lekarima. Takodje me zanima i koliko smo mi spremni poverenja da poklonimo. Ja licno apsolutno verujem svom Neurologu , zato sto mi uvek da tacnu i objektivnu informaciju kako o zdravstvenom stanju , tako i o toku lecenja , mogucim posledicama i odgovore na pitanja koja mu ja sama postavim.A  mimo toga , poznaje me kao licnost , zna moje strahove i probleme , tako da mi mnogo znaci i sa psiholoske strane , jer uvek ima vremena da saslusa i usmeri me ka resavanju tih problema.
Smatram takodje i da je Neurolog vrlo bitna osoba u mome zivotu , jer mu bukvalno poveravam sopstveni zivot .

Hendi-društvo

Anketa : Koliko poverenja imate u svog neurologa
« poslato: Decembar 23, 2008, 12:59:02 posle podne »

Van mreže Goga

  • Član
  • **
  • Poruke: 449
  • Pol: Žena
Odg: Anketa : Koliko poverenja imate u svog neurologa
« Odgovor #1 poslato: Decembar 23, 2008, 04:14:33 posle podne »
Mene niko ne leci... :a8: jadna jaaaaaaaaaaa, ali ima puno raznih ljudi sa kojima se konsultujem u vezi moga zdravlja. I u njih imam mnogo poverenja.

Van mreže Goga

  • Član
  • **
  • Poruke: 449
  • Pol: Žena
Odg: Anketa : Koliko poverenja imate u svog neurologa
« Odgovor #2 poslato: Decembar 23, 2008, 04:23:20 posle podne »
Mene niko ne leci...
time mislim nemam "svog" neurologa- savetujem se sa vise njih.  Ali ne samo sa neurolozima vec i mnogim drugima i slozim svoje misljenje iz toga sto mi kazu. Najvise poverenja imam u sebe  :a6:

Na mreži raca

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 15262
  • Pol: Žena
Odg: Anketa : Koliko poverenja imate u svog neurologa
« Odgovor #3 poslato: Decembar 23, 2008, 05:29:24 posle podne »
Neurolog svakako ima bitnu ulogu u nasim zivotima. Ipak kod njega idemo u vezi sa nasom osnovnom bolescu. Tokom ovih 10 godina isla sam kod vise neurologa (sticajem odedjenih okolnosti). Zadnjih par godina sam kod istog neurologa. Bitno mi je da od njega dobijem tacnu i objektivnu informaciju kako o mojem zdravstvenom stanju, tako i o onome sta bi se u tom momentu trebalo preduzeti. Moramo shvatiti da ni oni nisu cudotvorci i sto se ne moze leciti ne moze izleciti ni neurolog. Bitno je po meni da nam pomogne u postizanju bolje kvalitete zivota.

Van mreže Asja

  • Multiple Serendipity
  • Član
  • **
  • Poruke: 2913
Odg: Anketa : Koliko poverenja imate u svog neurologa
« Odgovor #4 poslato: Decembar 23, 2008, 10:54:23 posle podne »
nemam svog neurologa

Van mreže Maka

  • Član
  • **
  • Poruke: 3407
  • Pol: Žena
Odg: Anketa : Koliko poverenja imate u svog neurologa
« Odgovor #5 poslato: Decembar 24, 2008, 07:20:34 pre podne »
Imam dva neurologa.
U jednog imam puno poverenja, u drugog ne.
Ali u poslednje vreme sve vise poverenja imam u sebe ;D


PS: U to ime ne znam kako da odgovorim na anketu.

Umalo da zaboravim, i imam puno poverenje u Asjine informacije :cheers:

Van mreže Peca_Le

  • Član
  • **
  • Poruke: 1421
  • Pol: Muškarac
  • Dg: MS
  • Grad: Leskovac
Odg: Anketa : Koliko poverenja imate u svog neurologa
« Odgovor #6 poslato: Decembar 26, 2008, 10:02:05 pre podne »
  U neurologa koji me "vodi" u KCN imam dovoljno poverenja da mu se "izjadam" o svojim problemima, i da ga pitam za savet kad mi je potreban. On mi je i "odobrio" interferon sa kojim sam potpuno zadovoljan. Pre sadasnjeg neurologa, dr Slobodana Vojinovica, lecio me dr Nesa Stojisavljevic, o kome imam samo reci hvale i dubokog postovanja. I na, kraju tu su (mada nisu neurolozi) "Beta" brat i sestra :), Haris i sestra Maca, izvrsni strucnjaci u svojoj oblasti i jos bolji ljudi. Takodje se povremeno konsultujem sa svojim drugarima i drugaricama (lekarima, medju kojim ima i neurologa) i sa svojom odabranom doktorkom opste prakse. Verujem lekarima (do sada nisam naisao na nesto sto bi poljuljalo moje poverenje), mada sebi verujem najvise. :)

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133594
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Anketa : Koliko poverenja imate u svog neurologa
« Odgovor #7 poslato: Decembar 26, 2008, 07:20:24 posle podne »
Ja imam više neurologa koji me vode.Od kako sam na interferonu za sve idem u Novi Sad.U timu profesora Nađa sam i svi neurolozi koji su u njegovom timu ima ih 3 ili 4 su upoznati sa pacijentima.Kada sam imala relaps primio me jedan Dr,a kada sam išla na kontrolu drugi.Kad mi dođe do pogoršanja ja moram kod njih jer mi oni mogu tada pomoći.A najviše pitanja i podpitanja postavljam Gospodinu Harisu "Betaferon bati kako Peca kaže" I kad odem u N.Sad ja se sita ispričam sa njima i samim tim i stičem neko poverenje,jer su uvek tu da daju savet i odgovor.

Van mreže analjilja

  • Član
  • **
  • Poruke: 55
  • Pol: Žena
Odg: Anketa : Koliko poverenja imate u svog neurologa
« Odgovor #8 poslato: Maj 22, 2009, 05:47:48 posle podne »
Dovoljno.

Van mreže Gaša

  • Član
  • **
  • Poruke: 179
  • Pol: Muškarac
Odg: Anketa : Koliko poverenja imate u svog neurologa
« Odgovor #9 poslato: Septembar 03, 2009, 11:08:53 posle podne »
dovoljno ali sigurno ne previse

Van mreže Peca_Le

  • Član
  • **
  • Poruke: 1421
  • Pol: Muškarac
  • Dg: MS
  • Grad: Leskovac
Odg: Anketa : Koliko poverenja imate u svog neurologa
« Odgovor #10 poslato: Septembar 04, 2009, 02:27:10 posle podne »
ja verujem u svog dr Vojinovica. Iako ne prica mnogo, to sto mi kaze potvrdi se, a i ako ga nesto pitam, iskreno mi odgovori.
p.s. normalno, ponekad se zacudi sto neke stvari "bolje" poznajem od njega, ali ipak je on merodavniji sto se medEcine tice :)

Van mreže Daša

  • Član
  • **
  • Poruke: 27845
  • Pol: Žena
  • Dg: MS
  • Grad: NS
Odg: Anketa : Koliko poverenja imate u svog neurologa
« Odgovor #11 poslato: Novembar 29, 2011, 11:23:34 posle podne »
Dovoljno

Van mreže Jellena

  • Član
  • **
  • Poruke: 4515
  • Pol: Žena
  • Nema granica za one koji ih ne vide...
  • Dg: MS
  • Grad: Sokobanja
Odg: Anketa : Koliko poverenja imate u svog neurologa
« Odgovor #12 poslato: Novembar 30, 2011, 01:04:56 posle podne »
ja verujem u svog dr Vojinovica. Iako ne prica mnogo, to sto mi kaze potvrdi se, a i ako ga nesto pitam, iskreno mi odgovori.

Godinu dana mi je trebalo da dodjem do njega, na kraju je bilo slucajno. Verujem mu potpuno  :ye:

Van mreže Hoće nas!

  • Član
  • **
  • Poruke: 158
  • Pol: Žena
  • Ono što me ne ubije to me ojača...
  • Dg: MS
  • Grad: Lazarevac
Odg: Anketa : Koliko poverenja imate u svog neurologa
« Odgovor #13 poslato: Decembar 13, 2011, 06:01:30 posle podne »
Uopste nisam imala poverenja u neurologa u KCS kod kog su mi regularno zakazali na salteru,da me pregleda i pogleda rezultate MR. Ispostavilo se da sam bila u pravu sto sam ga promenila i prebacila se sa poliklinike na institut za neurologiju (KCS). Tu sam imala do sad jedan pregled, i jos nisam stekla veliko poverenje.

Van mreže Hoće nas!

  • Član
  • **
  • Poruke: 158
  • Pol: Žena
  • Ono što me ne ubije to me ojača...
  • Dg: MS
  • Grad: Lazarevac
Odg: Anketa : Koliko poverenja imate u svog neurologa
« Odgovor #14 poslato: Decembar 13, 2011, 06:07:00 posle podne »
Sto mislim i da je razumljivo, s obzirom kako sam prosla sa profesorima i "strucnjacima" ginekologije!

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.