Autor Tema: FB  (Pročitano 111932 puta)

Van mreže Peca_Le

  • Član
  • **
  • Poruke: 1421
  • Pol: Muškarac
  • Dg: MS
  • Grad: Leskovac
FB
« poslato: Decembar 09, 2008, 12:54:32 posle podne »
  Opasno sam se navuko na Facebook :), nemam vremena ni za Travijan :(

Hendi-društvo

FB
« poslato: Decembar 09, 2008, 12:54:32 posle podne »

Van mreže Maka

  • Član
  • **
  • Poruke: 3407
  • Pol: Žena
Odg: FB
« Odgovor #1 poslato: Decembar 09, 2008, 01:12:46 posle podne »
Ja se uclanila, pokusla da nadjem neke ljude iz osnovne skole, nikog nisam nasla. I sad su mi prijatelji na FB oni koje mogu i da vidim svaki dan.
Moram priznati da nisam shvatila cemu sluzi, osim klincima da stupaju u kontakte i ....
Razmenjuju sluicice zivotinjskog carstva, dobila sam 100 nekih requesta za svasta nesto, ali nista nisam shvatila. I da, ima i milion grupa, ljubitelja svega i svacega.
Mora biti da sam ipak matora ;)

Van mreže Maki

  • Član
  • **
  • Poruke: 16539
  • Pol: Žena
  • nova ja
  • Dg: MS
Odg: FB
« Odgovor #2 poslato: Decembar 09, 2008, 01:17:29 posle podne »
i ja sam se uclanila jos odavno i pronasla sam i koga jesam i koga nisam htjela,ali ga ujedno i slabo kontam tako da mi je ovdje na forumu nekako milije!

Van mreže raca

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 15254
  • Pol: Žena
Odg: FB
« Odgovor #3 poslato: Decembar 09, 2008, 01:19:15 posle podne »
Ne volim Facebook. 'mogućnost da pronadješ zaboravljene prijatelje',sve zaboravljene nalazim konvencionalnim načinima.

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133565
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: FB
« Odgovor #4 poslato: Decembar 09, 2008, 01:27:42 posle podne »
Moja ćerka je na FB. i prihvatila je za prijatelje moje prijatelje neke.
Pa prijatelji moji  :a2: i držite se mene ovde,a FB pustite deci.
Pecooo jesi me čuooo? Pusti i FB i Travian i budi ovde lepše je.

Van mreže raca

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 15254
  • Pol: Žena
Odg: FB
« Odgovor #5 poslato: Decembar 09, 2008, 01:45:37 posle podne »
Meni te socijalne mreže nikada nisu ni bile jasne. MySpace, Facebook nije mi jasno kako su ti servisi tako popularni.
Ja sam unapred bila pametna pa se nisam ni pridruzivala.  ;D
Kad nekom kazem da nemam facebook account, trpim prenerazene poglede, kao sta sa tobom nije u redu, ti si osim ostalog sveta. Cak mi je jedan prijatelj rekao da mi je zaboravio cestitati rodjendan zato sto nisam na Facebook-u.  :-\

Van mreže Tia

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 4918
  • Pol: Žena
  • Master of the Universe
Odg: FB
« Odgovor #6 poslato: Decembar 09, 2008, 03:38:45 posle podne »
Ja sam nalog na FB otvorila kad sam se vencala i kad su prijatelji koji nisu ovde hteli da vide slike. Trebalo mi je malo da kontam i sestra mi je 100 puta pokazivala neke stvari ali sam uglavnom naucila kako funkcionise. Koristim ga zbog kontakta sa prijateljima koji mi nisu dostupni i zbog razgledanja njihovih slika, jer njih ne mogu da vidim! Ljubitelj sam samo onih stvari koje mi zaista znace, koje podrzavam ili koje volim, npr: antifasistickog pokreta, borba protiv nasilja nad zenama, politikinog zabavnika .... neceg sto za mene ima smisla.
Ne valja preterivati, FB, i sve ostalo, je tu da nam koristi a ne da nam guta vreme :D!

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110104
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: FB
« Odgovor #7 poslato: Decembar 09, 2008, 05:21:27 posle podne »
Raco, slažemo se. :)

Van mreže BorisD

  • Član
  • **
  • Poruke: 83
Odg: FB
« Odgovor #8 poslato: Decembar 09, 2008, 06:39:32 posle podne »
Aktivan na FB vec skoro godinu dana....
Ne koristim ga samo za druzenje iako moram da kazem da , posto sam pripadnik generacije koja je uglavnom van zemlje, savrseno pomaze da budem u kontaktu sa onima koji nisu "pri ruci".

Na mom nalogu je preko 200 prijatelja. Slazem se da nisu bas svi prijatelji ali ima tu i dosta ljudi koji su mi poslovni kontakti. Inace koristim ga i ako trba naruciti i nesto iz inostranstva i tako....

Smatram da je veoma korisna stvar.

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133565
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: FB
« Odgovor #9 poslato: Decembar 09, 2008, 08:01:55 posle podne »
Ma sve je to ok.Ali ja ne mogu dobiti komp.od ćerke zbog FB.
A pošto je dobra i dovoljno odrasla moram spustiti loptu i  :-X pa kad se dočepam kompa jupiii.(a ukradem joj često  :D)

Van mreže vladobk

  • Član
  • **
  • Poruke: 288
  • Pol: Muškarac
    • http://www.melting.rs/bk/
Odg: FB
« Odgovor #10 poslato: Decembar 15, 2008, 03:50:39 posle podne »
sve zaboravljene nalazim konvencionalnim načinima.
pojasni malo ovo naime imam prijatelja iz mladosti koji se oedselio u Austaliju

Van mreže raca

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 15254
  • Pol: Žena
Odg: FB
« Odgovor #11 poslato: Decembar 15, 2008, 04:07:16 posle podne »
Ako zelis s nekim stupiti u kontakt uvek mozes naci neki uobicajeni nacin. Recimo pronaci njegov mail preko drugih ljudi s kojim si u kontaktu. Ako je neko odlucio postati nedostupan onda je to druga stvar.

Van mreže Peca_Le

  • Član
  • **
  • Poruke: 1421
  • Pol: Muškarac
  • Dg: MS
  • Grad: Leskovac
Odg: FB
« Odgovor #12 poslato: Decembar 19, 2008, 03:00:03 posle podne »
.... neceg sto za mene ima smisla.
Ne valja preterivati, FB, i sve ostalo, je tu da nam koristi a ne da nam guta vreme :D!
  Tako je! Ovako nesto i meni odgovara, na FB sam clan grupa koje meni odgovaraju (cak sam jednu i formirao :)) Meni FB ne koristi za dejt, to resavam face to face uz pice i kafu :). Menjam slicice :):):) kad se setim. Igram neke igrice ...i, sto je najbitnije ...obnovio sam neke kontakte (iz JNA !!!!), gledam slike svojih poznanika i cerki svojih prijatelja :) (lepe su) ...Sve u svemu FB je sasvim ok za neko normalno (ma sta to znacilo) koriscenje.
pOz :)

p.s. Predrag Jovanovic ... pa da se druzimo :)
   

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133565
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: FB
« Odgovor #13 poslato: Mart 06, 2009, 01:10:40 posle podne »
I “Fejsbuk” ima uši
 

Zbog toga što se na “Fejsbuku” požalila da joj je posao dosadan, Engleskinja Kimberli Svon je dobila otkaz. Poslodavac smatra da je to isto kao da je glasno izrekla mišljenje u kancelariji. Engleskinja Kimberli Svon dobila je otkaz "po kratkom postupku" od svoje firme jer se drznula da se na popularnoj društvenoj internet mreži "Fejsbuk" poveri da joj je posao dosadan. Njen poslodavac, Stiv Ajvel, izjavio je britanskim medijima da je Kimberli postavila komentar, a onda pozvala kolege da ga čitaju. "Moj posao je mnogo dosadan", napisala je 16-godišnja devojka koja se pre samo tri meseca zaposlila kao administrator u kompaniji "Ajvel marketing end lodžistik" iz Klektona u Eseksu.

Ceo tekst  http://www.vuxi.net/02-03-2009/i-fejsbuk-ima-usi

Van mreže angely

  • Član
  • **
  • Poruke: 20871
  • Pol: Žena
  • ***ja imam problem za svako resenje***
Odg: FB
« Odgovor #14 poslato: Mart 08, 2009, 09:00:39 posle podne »
pa boze moj ....sve sto ima prednosti ima i mane...

ima na FB mnogo onih koji su nam dragi i koje tako 'cujemo'
a ima i manijaka koji vrebaju kao i na bilo kom drugom vidu online komunikacije
zato vam ni FB ne moze ni pomoci ni odmoci
kao i svuda imate verziju 'ignore', vas profil moze biti nevidjiv za one koji vam nisu prijatelji i mislim da je to mnogo bolje cak i od nekih foruma.

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.