Autor Tema: Savetovalište za obolele od multiple skleroze - Beograd  (Pročitano 20544 puta)

Van mreže BorisD

  • Član
  • **
  • Poruke: 83
Odg: Savetovalište za obolele od multiple skleroze - Beograd
« Odgovor #15 poslato: Decembar 05, 2008, 05:15:50 posle podne »
Postovani drugari....Da vas obavesti o savetovalistu u Sredackoj... dva dana sam vise puta isao tamo u razlicita vremena i zatekao zabravljena vrata sa navucenim resetkama....mislim da je to ono udruzenje koje ima prostorije u Institutu za neurologiju KCS....
 sys sys sys sys sys sys sys


Hendi-društvo

Odg: Savetovalište za obolele od multiple skleroze - Beograd
« Odgovor #15 poslato: Decembar 05, 2008, 05:15:50 posle podne »

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110134
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Savetovalište za obolele od multiple skleroze - Beograd
« Odgovor #16 poslato: Decembar 05, 2008, 05:21:54 posle podne »
Otvoreno je onog dana! Šta bi ti više.  mali1

Van mreže BorisD

  • Član
  • **
  • Poruke: 83
Odg: Savetovalište za obolele od multiple skleroze - Beograd
« Odgovor #17 poslato: Decembar 05, 2008, 05:32:33 posle podne »
Ne bih sada da pricam moja iskustva i cime sam se sve bavio ali sam se makar nadao da posle sveg onog kukanja da nemaju prostorije makar sede u onima koje su dobili a ne da smatraju upravu klinike zlom zbog toga sto im oduzima kancelariju.

Mislim da arce resurse . Mozda da podele sa onima koji bi tamo radili nesto korisno....

Ma naivan sam ....isuvise idealista ](*,)

Van mreže Maka

  • Član
  • **
  • Poruke: 3407
  • Pol: Žena
Odg: Savetovalište za obolele od multiple skleroze - Beograd
« Odgovor #18 poslato: Decembar 05, 2008, 05:59:03 posle podne »
Ljudi, ja sam bila letos. Mora da se pozove telefon i da se zakaze.

Van mreže BorisD

  • Član
  • **
  • Poruke: 83
Odg: Savetovalište za obolele od multiple skleroze - Beograd
« Odgovor #19 poslato: Decembar 05, 2008, 06:00:57 posle podne »
Mora da se pozove telefon i da se zakaze.

 :-X

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.