Autor Tema: Spina Bifida  (Pročitano 8878 puta)

Van mreže Beogradoholik

  • Član
  • **
  • Poruke: 63
  • Pol: Muškarac
  • Oh maj God! I hev spina bifida! :-D
    • beogradoholik
Spina Bifida
« poslato: Oktobar 14, 2008, 06:12:58 posle podne »
Da li je moguće da u Beogradu, celoj Srbiji, nema bilo kakvog oblika udruženja ljudi obolelih od spina-bifide??? Ako se ne varam, mi podpadamo pod "jurisdikciju" udruženja paraplegičara (koje ništa ne radi), što je po meni trpanje svega i svačega u isti koš! SB je zaista prilično retka u ovim krajevima (lično nikad nisam sreo ikoga u BG!) ali ne mogu da verujem da sam jedini u gradu.... to bi zaista bio peh! mali1 Svojevremeno sam se nakratko dopisivao sa jednom lekarkom iz Užica koja mi je rekla da postoji neka "evidencija" po kojoj nas u Srbiji ima par stotina, ali da je njoj invaliditet poznat samo iz literature... u svojoj praksi nije naišla ni na jedan slučaj!!!

Hendi-društvo

Spina Bifida
« poslato: Oktobar 14, 2008, 06:12:58 posle podne »

Van mreže Beogradoholik

  • Član
  • **
  • Poruke: 63
  • Pol: Muškarac
  • Oh maj God! I hev spina bifida! :-D
    • beogradoholik
Odg: Spina Bifida
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 21, 2008, 06:31:56 pre podne »
Užas, izgleda da jesam jedini u gradu :o ....čim nema nikakve reakcije....... ili sam jedini sa SB na forumu? :(

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110104
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Spina Bifida
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 21, 2008, 11:06:55 posle podne »
Mislim da nisi jedini. Neko je pisao o tome. Hoćeš da ti prebacim ovu temu u forum spina bifida. Možda bude uočljivija, možda se javi neko.

Van mreže Beogradoholik

  • Član
  • **
  • Poruke: 63
  • Pol: Muškarac
  • Oh maj God! I hev spina bifida! :-D
    • beogradoholik
Odg: Spina Bifida
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 26, 2008, 05:37:37 posle podne »
Zar ovo nije forum sa tim imenom ....ili je samo tema? Ako postoji posebni forum, prebaci...... kako ga nisam pronašao??? Ako ti nije teško, pošalji mi link na de.matal@gmail.com jer se nekako slabo snalazim ovde među silnim (pod)forumima!

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.