Autor Tema: Rad udruzenja  (Pročitano 16645 puta)

Van mreže dragoljub 7

• Član
  • **
  • Pol: Muškarac
  • Osmeh na licu Uvek!
Odg: Rad udruzenja
« Odgovor #15 poslato: Decembar 10, 2009, 11:35:27 pre podne »
U ponedeljak idem u Drustvo multiple skleroze srbije, da prilozim sve sta treba i postanem njihov clan. Zadovoljan sam razgovorom koji malopre obavi sa njima. Dalje cu pisati od ponedeljka.

Hendi-društvo

« Odgovor #15 poslato: Decembar 10, 2009, 11:35:27 pre podne »

Van mreže amia

• Član
  • **
  • Noli turbare circuloc meos
« Odgovor #16 poslato: Decembar 10, 2009, 11:45:54 pre podne »
uclanila sam se prosle godine ,nadajuci se ne znam ni ja cemu...
uglavnom od 90 registrovanih ,,,oko 10 njih je pokretno...malo sam sekretara preslisavala kako se finasiraju ,,,kako pomazu obolelima ...dobra stvar je sto je neurolog predsedik istog,,bar je bio do prosle godina ...
e od proslog leta nisam ni svracala niti sam bila u kontaktu,  ,,nisam imala vremena ,,,radila sam ko sumanuta ,,,

Van mreže dragoljub 7

• Član
  • **
  • Osmeh na licu Uvek!
« Odgovor #17 poslato: Decembar 10, 2009, 11:57:17 pre podne »
To sto se takve stvari desavaju nisu samo oni ti koji su za to zaduzeni vec celo drustvo! Moje sad jeste da mi se pomogne ukoliko je to moguce da izbegnem neprijatnosti i da sebi ne pogorsam stanje koje mi se i pogorsalo zahvaljujuci ovakvim stavom prema nama! Nisam ja birao bolest, niti ko moze biti siguran da i on to nenosi i kad moze da se manifestuje, malo grubo sam rekao al evidentno da je tako! Dok sam mogao radio sam od 6h do 22h bez dana pauze i dok se na meni zaradjivali milioni dinara bio sam dobar moja plata nije presla 35 hiljada i to crni i beli deo to je ono sto leze na racun i na iznos koji sam bio prijavljan iznosio je od 12 pa do 18 hiljada i to prosle godine za novembar i decembar, s tim sto sam prestao raditi 12 decembra od kad je pocelo ispitivanje od cega bolujem!

Van mreže jeja

• Član
  • **
  • Pol: Žena
« Odgovor #18 poslato: Decembar 21, 2009, 09:22:33 posle podne »
Ja jesam clan Udruzenja multiple skleroze Srbije vec 7-8 godina ::) i pretplacujem se na casopis Moj svet,ali retko sta imam tamo da procitam :m1:. U udruzenje sam otisla 3-4 puta i to sa konkretnim pitanjima (zaposlenje,vozacki ispit,...) i tada sam dobila informacije. Ali, slala sam i mail-ove sa pitanjima na koje nikad nisam dobila odgovor. U sustini, najbolje informacije dobijam od lekara sa Instituta :ye1:. A radom Udruzenja nisam zadovoljna jer  :m3: deluju "zatvoreno" za ukljucivanje svojih clanova u akcije, ne azuriraju sajt, a i bolje sam informacije nasla na ovom forumu i iz drugih izvora.
I ne brine me previse sto je samo 10% clanova pokretno, jer znam dosta ljudi sa MS-om i vecina je pokretna. A znam i one koji jos i trce, nose visoke potpetice ili igraju fudbal  :ye:

Van mreže gagani

• Član
  • **
« Odgovor #19 poslato: Januar 05, 2010, 12:59:51 pre podne »
Jesam clan udruzenja obolelih od mulitple skleroze Bor i to sam se jedva uclanila, jer je moja porodica zapucala. Ja licno ne vidim nikakvu svrhu :m1: al ajde.

Van mreže desant

• Član
  • **
« Odgovor #20 poslato: Januar 05, 2010, 01:11:09 pre podne »
Moj vam je savjet da se uclanite u neko udruzenje..Doce vrijeme kada cete preko tog udruzenja a na racun Evropske zajednice,putovati po Evropi u smislu nekih studijskih putovanja ,razmjena iskustava..Ja licno nisam clan ,ali znam koji jesu i koji su pola evrope obisli na taj fazon..

Van mreže gordana

• Član
  • **
  • život je lep-iskoristi ga
  • Dg: G35
« Odgovor #21 poslato: Januar 14, 2010, 01:04:13 posle podne »
Ja sam od početka  bolesti se učlanilča u naše Somborsko udruženje i ja sam jako zadovoljna sa radom članova udruženja.Imamopredavanja neurologa,sociologa,razne radionice koje organizuje ministarstvo ili mi sami.Organizujemo razne ekskurzije po Srbiji,obilazimo druga udruženja i tako razmenjujemo iskustva.A tome svemu smo najviše zahvalni našem presedniku udruženja koji je i sam bolesnik MS-a.Učlanila sam se najviše zato što me oni lakše razumeju nego moji ukučani i  pošto ništa nisam znala o bolesti.Zahvaljujuči udruženju  sam ušla u inekcije betaferon.

Van mreže Sklerozica

• Administrator
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
« Odgovor #22 poslato: Januar 14, 2010, 08:33:17 posle podne »
Lep primer. :)

Van mreže dragoljub 7

• Član
  • **
  • Osmeh na licu Uvek!
« Odgovor #23 poslato: Januar 17, 2010, 12:31:02 posle podne »
Ja sam uplatio clanarinu al kad sam otisao 28.12.2009 nisam nasao nikog tamo nisu bili trenutno,kako nisam mogao dugo da cekam otisao sam i jos nisam ponovio odlazak. Inace za sad sam zadovoljan Drustvom MS Srbije i zato sam i odlucio da budem njihov clan.

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.