Autor Tema: Banje  (Pročitano 252341 puta)

Van mreže Maka

  • Član
  • **
  • Poruke: 3407
  • Pol: Žena
Odg: Banje
« Odgovor #45 poslato: Februar 28, 2008, 07:18:40 pre podne »
Ako je voda u pitanju, otvori ga izvadi bateriju, karticu i ostavi ga da se susi 2-3 dana, pa probaj ponovo da ga sastavis.

Hendi-društvo

Odg: Banje
« Odgovor #45 poslato: Februar 28, 2008, 07:18:40 pre podne »

Van mreže beatrisa1971

  • Član
  • **
  • Poruke: 1233
  • Pol: Žena
    • Živeti sa invalidnošću
Odg: Banje
« Odgovor #46 poslato: Februar 29, 2008, 11:55:09 pre podne »
Ma dragi moji,
ne reaguje telefon na dirke uopste.Ne mogu nista da prebacim sada na SIM.
Mozda uopste nema veze sa vlagom.Videcu,dala sam drugarici da proveri,brat joj se sa time bavi.On misli da je softverski problem.Ako on ne bude uspeo,poslace kod njegovih drugara u drugi servis. Vec mi se puni novi imenik,javljaju mi se i oni dragi ljudi koje dugo nisam cula,i kako rece moja drugarica:cije budes trebala da imas telefone zvace te ili ces vec nabaviti.
Hvala vam na brizi i savetima.
Puno vas ljubim! 

Van mreže Moviefreak

  • Član
  • **
  • Poruke: 96
Odg: Banje
« Odgovor #47 poslato: Mart 23, 2008, 10:04:52 posle podne »
Koliko je dinar? mislim 2000 dinara koliko je to eura?
kako se dodje do tamo ako dolazis iz zagreba?
i slicne korisne informacije jer i ovdje spominju te banje u Srbiji
to bi bilo zanimljivo iskustvo
i da li je blizo ono selo Dragacevo )))
to sam si obecala davno davno

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110195
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Banje
« Odgovor #48 poslato: Mart 23, 2008, 10:11:14 posle podne »
82-83 dinara je 1 evro
Ako misliš na Gornju Trepču i prevoz kolima, auto put Beograd-Zagreb i od Beograda prema Čačku. Na prvoj strani ima jedna mala karta tog kraja, mada ako nemaš neke stare karte SFRJ, svaka pumpa ima auto karte. ;)

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110195
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Banje
« Odgovor #49 poslato: Mart 23, 2008, 10:33:04 posle podne »
Našao sam ti jednu kartu. U kombinaciji sa onom malom sa prve strane, imaćeš potpuniji uvid.


Van mreže Taurus

  • Zabranjen
  • *****
  • Poruke: 737
Odg: Banje
« Odgovor #50 poslato: Mart 23, 2008, 10:43:23 posle podne »

Van mreže Moviefreak

  • Član
  • **
  • Poruke: 96
Odg: Banje
« Odgovor #51 poslato: Mart 23, 2008, 10:47:01 posle podne »
hvala
da li je ok doci s autom sa ZG tablicama ili avion pa bus
onako iskreno

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110195
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Banje
« Odgovor #52 poslato: Mart 23, 2008, 10:58:48 posle podne »
Mislim da jeste. Ima dosta Hr tablica po Beogradu i nisam nikada video neka olupana kola. Druga je stvar ako potrefi neki miting.   mali1

Van mreže Taurus

  • Zabranjen
  • *****
  • Poruke: 737
Odg: Banje
« Odgovor #53 poslato: Mart 23, 2008, 11:02:36 posle podne »
Dakle, tvoj put od Beograda ka Gornjoj Trepci je obojen crveno i ide na dole. Da bi lakse videla, mesta koja se nalaze na tom putu su: Rušanj, Meljak, Vrbovno, Stepojevac, LAZAREVAC, Dudovica, LJIG, D.Banjani, Ugrinovci, Majdan, GORNJI MILANOVAC, Preljina. U Preljini je raskrsnica, ne skreceš desno ka Čačku, već nastavljaš pravo, ka Kraljevu, tj. Mrčajevcima. Posle par kilometara ti je skretanje levo. Na karti piše D.Trepča. Gornja Trepča nije upisana na ovoj karti, ali ona je par stotina metara posle Donje Trepče i ne možeš da promašiš.
 Moj savet ti je da ako si pokretna, tj. ako dolaziš kolima, odsedeneš u privatnom hotelu ili privatnom smeštaju. Telefone na kojima možeš da rezervišeš smeštaj naćićeš na sajtu banje.

 Ako želiš u Dragačevo, onda kod pomenute Preljine skreneš desno ka Čačku i posle par kilometara ima tabla za skretanje levo u pravcu Guče, tj. Dragačeva.  

Van mreže Moviefreak

  • Član
  • **
  • Poruke: 96
Odg: Banje
« Odgovor #54 poslato: Mart 23, 2008, 11:13:09 posle podne »
e sad
ja sam komformist ( sram me bilo)
gdje je bolji smjetaj
a javim vam kako mi je bilo ))) sa slikama

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110195
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Banje
« Odgovor #55 poslato: Mart 23, 2008, 11:16:05 posle podne »
Za slike se slažem ali o banji će da pričaju ovi koji su bili. Peca_Le i čini mi se Taurus, mislim da je i on pisao o tome.

Van mreže Taurus

  • Zabranjen
  • *****
  • Poruke: 737
Odg: Banje
« Odgovor #56 poslato: Mart 24, 2008, 10:16:07 pre podne »
"e sad
ja sam komformist ( sram me bilo)
gdje je bolji smjetaj
a javim vam kako mi je bilo ))) sa slikama"


Moj savet ti je da uzmes privatni smestaj (ima finih, odvojenih, cistih soba sa satelitskom TV...), posto sam i ja komformiasta i nisam hteo ni na koji nacin da budem vremenski ogranicen. To znaci, idem na kupanje kad mi je odredjeno, a sve ostalo radim kad mi padne na pamet. Eventualno mozes i u privatni hotel (koliko se secam, zove se "Fontana"), ali moj savet ti je da zaboravis na drzavni smestaj, kako ne bi dobila slom svih nerava i ubila nekog. 

Ako pogledas malo unazad, nacices tekst koji sam ja napisao, a vezan je za boravak u banji Gornja Trepca. Mislim da je tekst od 21.02.2008., pa ako te nesto zanima ti me slobodno pitaj.

Van mreže Peca_Le

  • Član
  • **
  • Poruke: 1421
  • Pol: Muškarac
  • Dg: MS
  • Grad: Leskovac
Odg: Banje
« Odgovor #57 poslato: Mart 24, 2008, 07:19:37 posle podne »
Imas i moj tekst o Trepci. Kao sto rece Taurus, zaboravi na drzavne ustanove u banji. Nemaju ni bankomat, ali imaju postu (radno vreme 8 - 15). Najbolje je da odsednes u "Fontani". Usluga je o.k., samo je oko 500 m. od kompleksa za terapiju. Zgrade u kojima se vrsi terapija nisu high - tech, ali su ljudi (terapeuti) ljubazni, pa se dopunjuje. O nekom hedonistickom provodu  nema ni reci (zaboravi :)), ostaje samo TV i drustvo (ako ga bude bilo).

Van mreže cecam

  • Član
  • **
  • Poruke: 352
  • Pol: Žena
Odg: Banje
« Odgovor #58 poslato: Mart 29, 2008, 09:54:49 posle podne »
Evo i moj savet iz licnog iskustva , preporucujem "Fontanu" jer je smestaj odlican i hrana takodje. Ja idem 20. 04. pa se mozda sa nekim i sretnem tamo

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110195
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Banje
« Odgovor #59 poslato: Mart 29, 2008, 11:14:34 posle podne »
Ponesi foto aparat, pa neka reportažica. :)

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.