Autor Tema: Alternativna medicina i down sindrom  (Pročitano 43886 puta)

Van mreže Lili123

  • Član
  • **
  • Poruke: 21456
  • Pol: Žena
  • Grad: NS
Odg: Alternativna medicina i down sindrom
« Odgovor #15 poslato: Maj 13, 2010, 02:02:29 pre podne »
Olja, sve najbolje tvojoj devojcici i tebi...!!! Radujem se sto je dete bolje nakon tih tretmana!!!  :a10:

Hendi-društvo

Odg: Alternativna medicina i down sindrom
« Odgovor #15 poslato: Maj 13, 2010, 02:02:29 pre podne »

Van mreže EMADORA

  • Član
  • **
  • Poruke: 17
Odg: Alternativna medicina i down sindrom
« Odgovor #16 poslato: Maj 13, 2010, 10:41:24 pre podne »
Olja, drzimo vam fige i verujemo da ce te proci dobro.Ljubi devojcicu!

Van mreže olja

  • Član
  • **
  • Poruke: 2375
  • Pol: Žena
  • Grad: Bg
Odg: Alternativna medicina i down sindrom
« Odgovor #17 poslato: Maj 16, 2010, 08:16:59 pre podne »
Evo izveštaja  :n9:
Juče smo bili u Novom Sadu kod Maksima, ponovo jaka reakcija deteta... ja sam bila zapanjena!
... u jednom momentu zazvonio je telefon i čovek se javio... to iziritira dete i počne da plače tj. urla... on prilazi stavlja joj ruku na ledja, pa drugu, pa prvu nastavi ispod druge niz kičmu... iz momenta je prestala da se dere...  :o
pošto nije bila velika gužva imala sam priliku da malo popričamo, kaže da je njen centar za govor u zastoju i da treba vremena da se pokrene, dobro je što reaguje i što svaki put posle tretmana brblja intenzivnije. Dao nam je par instrukcija u smislu šta da radimo kad ona nešto kaže, pa se za mesec dana opet vidimo...

Van mreže EMADORA

  • Član
  • **
  • Poruke: 17
Odg: Alternativna medicina i down sindrom
« Odgovor #18 poslato: Maj 16, 2010, 09:44:15 pre podne »
Olja, drago mi je sto Tica svaki put napreduje posle poseta Maksimu. Ljubi je puno!!!

Van mreže olja

  • Član
  • **
  • Poruke: 2375
  • Pol: Žena
  • Grad: Bg
Odg: Alternativna medicina i down sindrom
« Odgovor #19 poslato: Novembar 12, 2010, 10:28:54 pre podne »
U avgustu smo bili kod Maksima, prošli standardno, uz to dobili smo nove homeopatske kuglice. Uvek je reakcija najjača u početku pa posle toga počne da slabi. Ovog puta pravimo pauzu od tri meseca, tj. u naredne dve nedelje treba da odemo do Maksima, a ići ćemo i kod homeopate. Reakcija se i ovog puta vremenom umanjila ali manje nego ranije. Definitivno ova kombinacija daje rezultat, bar kad smo mi u pitanju.

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110038
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Alternativna medicina i down sindrom
« Odgovor #20 poslato: Novembar 13, 2010, 01:58:50 posle podne »
Šta radi taj čovek???

Van mreže olja

  • Član
  • **
  • Poruke: 2375
  • Pol: Žena
  • Grad: Bg
Odg: Alternativna medicina i down sindrom
« Odgovor #21 poslato: Novembar 14, 2010, 07:04:48 posle podne »
Šta god da radi, dobro radi...

Van mreže EMADORA

  • Član
  • **
  • Poruke: 17
Odg: Alternativna medicina i down sindrom
« Odgovor #22 poslato: Novembar 15, 2010, 05:19:19 posle podne »
Evo i nas. Nikolica je napunio godinu pre petnestak dana. Proslog meseca smo bili u Zavodu i dobili nove preporuke za rad. Inace jos ne hodamo, poceli smo da puzimo unatraske i stojimo pored kreveta dok se igra. Zna da kaze dada, baba, tata, ne i daj. I to sa razumevanjem. Inace bili smo bolesni dve nedelje, pokupili smo neki virus na rodjendanu, pa su nas prvo pogresno lecili kako to vec ide. Za te dve nedelje mi je dosta stao sa razvojem. Sada opet pocinjemo da pokusavamo da puzimo ( jer dok je bio bolestan samo je lezao i plakao) i trudimo se da pravimo korake. Moracemo i mi da posetimo Maksima. Inace nadam se da ce mo uskoro ici u Lipovicu na dve nedelje.

Van mreže olja

  • Član
  • **
  • Poruke: 2375
  • Pol: Žena
  • Grad: Bg
Odg: Alternativna medicina i down sindrom
« Odgovor #23 poslato: Novembar 15, 2010, 08:30:11 posle podne »
Emadora, pa to je odlično, napredujete polako ali sigurno  ;)
Mi još nismo išli u Lipovicu, nešto to odlažem... ne znam zašto...
ljubim vas  :a10:

Van mreže EMADORA

  • Član
  • **
  • Poruke: 17
Odg: Alternativna medicina i down sindrom
« Odgovor #24 poslato: Novembar 16, 2010, 08:16:51 pre podne »
Ja se sve plasim da stanem, pa ga stalno nesto teram da radi. Retko kad ga pustim da ne radi nista, nego ga stalno smisljam neku aktivnost, galamimo i pevusimo  oko njega. Sreca je sto sestre stalno hoce da se zabavljaju sa njim, on im dodje kao igracka i on valjda kopira od njih dosta. Ja bih u Lipovicu sto pre otisla iskreno da i ja malo odmorim, jer tamo bih bila fokusirana samo na njega.

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: Alternativna medicina i down sindrom
« Odgovor #25 poslato: Novembar 16, 2010, 12:47:04 posle podne »
Olja,Emadora zelim vam sve najbolje i vasoj decici punoo uspeha i srece u detinjstvu i zivotu   :a10:

Van mreže olja

  • Član
  • **
  • Poruke: 2375
  • Pol: Žena
  • Grad: Bg
Odg: Alternativna medicina i down sindrom
« Odgovor #26 poslato: Novembar 16, 2010, 08:35:19 posle podne »
Emadora, ne znam kako je u Lipovici, gledala sam par emisija u kojima su roditelji iznosili različita mišljenja... planiram to za proleće, bojim se da ja nisam spremna...

Tatijana hvala  :)

Van mreže EMADORA

  • Član
  • **
  • Poruke: 17
Odg: Alternativna medicina i down sindrom
« Odgovor #27 poslato: Novembar 17, 2010, 08:17:11 pre podne »
Tijana, hvala na lepim zeljama!

Olja, da li si probala da dejes Tici ProEFA kapsule. Citala sam da one dosta pomazu deci sa smetnjama u razvoju.

Van mreže olja

  • Član
  • **
  • Poruke: 2375
  • Pol: Žena
  • Grad: Bg
Odg: Alternativna medicina i down sindrom
« Odgovor #28 poslato: Novembar 17, 2010, 02:32:51 posle podne »
Ne za sada, ali ću se raspitati... Sada uzimamo Omegu 3 za decu

Van mreže EMADORA

  • Član
  • **
  • Poruke: 17
Odg: Alternativna medicina i down sindrom
« Odgovor #29 poslato: Decembar 17, 2010, 09:27:37 pre podne »
Osecam potrebu da sa Vama podelim najtuzniju vest. Moj Nikola je 14.decembra izgubio ovozemaljsku bitku. Sada mi je tesko , ali pisacu sta se desilo. Sada moj andjelcic cuva mene.

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.