Autor Tema: Bolovi i MS  (Pročitano 5025 puta)

Van mreže Roxi

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 3526
  • Pol: Žena
  • MS
Bolovi i MS
« poslato: Jul 25, 2011, 10:19:48 pre podne »
Vec neko vreme imam prilicno jake bolove. - Lumbo sakralni deo kicme, karlica, noge,... strasno! Analgetici ne pomazu. Sta vi radite, kako se oslobadjate bolova?
Danas  su toliko jaki da placem...

Hendi-društvo

Bolovi i MS
« poslato: Jul 25, 2011, 10:19:48 pre podne »

Van mreže sama

  • Član
  • **
  • Poruke: 2658
Odg: Bolovi i MS
« Odgovor #1 poslato: Jul 25, 2011, 02:37:14 posle podne »
protiv takve bolove dobro je tinktura od biljke po receptu iz knige na Marija Treban <Lek iz bozje apoteke<.To su tinkture od rusomace,majcine dusice,ajducke trave,kantarion.Moja kcerka je imala takve bolove,u kicmi,kukove,kolena.Tinkturu utrljvamo ili drzimo obloge .Ja sam ubjedjena ds su njoj bolove nestali bas od ove tinkture.Ovo koristimo vec par godino redovno,sada nema takvi bolovi ni kad se vreme menja.

Van mreže Roxi

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 3526
  • Pol: Žena
  • MS
Odg: Bolovi i MS
« Odgovor #2 poslato: Jul 25, 2011, 02:55:28 posle podne »
Jeste li tinkturu kupili ili sami pravili?

Van mreže sama

  • Član
  • **
  • Poruke: 2658
Odg: Bolovi i MS
« Odgovor #3 poslato: Jul 25, 2011, 02:57:26 posle podne »
Praviih moja majka.Lako se spremaju.

Van mreže ivancica

  • Član
  • **
  • Poruke: 32
Odg: Bolovi i MS
« Odgovor #4 poslato: Jul 25, 2011, 03:26:36 posle podne »
ja sam imala takve bolove u kicmi da nisam mogla da ustanem do kupatila,sta sve od tableta nisam popila i koliko inekcija nisam primila,i nista,oci ispadaju, i onda doktor kod kojeg radim,a ocni je lekar mi kaze da kupim u apoteci diklofenak ali u spreju i da prskam bolne tacke vise puta na dan.od prvog spricanja meni su se misici opustili,i bol je bio blazi,nakon 2 dana sam mogla da ustajem.batalila sam tablete,i samo sam sprej prskala i prodje.evo nista me nije zabolelo od tada.

Van mreže Roxi

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 3526
  • Pol: Žena
  • MS
Odg: Bolovi i MS
« Odgovor #5 poslato: Jul 25, 2011, 04:10:44 posle podne »
Sprej diklofenak? Nisam znala da ima i sprej. Potrazicu ga.
Ali, nisu  mi zgrcani misici...

Van mreže ivancica

  • Član
  • **
  • Poruke: 32
Odg: Bolovi i MS
« Odgovor #6 poslato: Jul 25, 2011, 04:17:06 posle podne »
nema veze,on ti opusta taj spazam ,ja sam ga preporucivala ljudima sa bolovima u kolenu,vratu,ukocenima i svima je pomagao,ima ga u spreju mislim da kosta oko 300-400 dinara u priv.apoteci,probaj,nece ti skoditi,mozda ti pomogne.javi kako ti je.dobra stvar je sto ga mozes prskati vise puta u toku dana

Van mreže Roxi

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 3526
  • Pol: Žena
  • MS
Odg: Bolovi i MS
« Odgovor #7 poslato: Jul 25, 2011, 08:40:19 posle podne »
Sutra ga kupujem!
Javicu da li deluje.

Van mreže ivancica

  • Član
  • **
  • Poruke: 32
Odg: Bolovi i MS
« Odgovor #8 poslato: Jul 25, 2011, 09:05:16 posle podne »
drzim ti pesnice :ye1:

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.