Autor Tema: Uvoz motornih vozila  (Pročitano 68980 puta)

Van mreže maksici07

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Uvoz motornih vozila
« Odgovor #90 poslato: April 26, 2011, 05:40:57 posle podne »
MOram da se pohvalim da sam uspeo da izvucem pare prodajuci krs koji sam dobio +danas su me zvali da dodaju i 100 evrica koliko je falilo do pune cifre koje sam im dao ali problem postoji i dalje NIJEDNA AUTOKUCA NECE DA NAM UVEZE AUTO ,bilo je obecanja ,laganja ...ali nista  a ako sami pokusate da nadjete na stranim sajtovima auto i uvezete ga shvaticete da ste u dobitku 300 evra +zezanje i rizik na auto od oko6000e.A ako se od cifre recimo 6000, koliko ovde kosta megane karavan2006 ,oduzme PDV i carina trebalo bi da se ustedi oko1000 ali gospoda uvoznici NECE DA SE ZAMAJAVAJU SA TIM.

Hendi-društvo

Odg: Uvoz motornih vozila
« Odgovor #90 poslato: April 26, 2011, 05:40:57 posle podne »

Van mreže VERICAkg

  • Član
  • **
  • Poruke: 99
  • Pol: Žena
Odg: Uvoz motornih vozila
« Odgovor #91 poslato: Jul 12, 2011, 11:45:33 pre podne »

           http://www.carina.rs/lat/Putnici/Stranice/CarinskePovlastice.aspx     
           
 Carinske povlastice za fizička lica
Carinska povlastica za uvoz vozila za osobe sa invaliditetom u skladu sa novim Carinskim zakonom


Van mreže nannaa9

  • Član
  • **
  • Poruke: 23
Odg: Uvoz motornih vozila
« Odgovor #92 poslato: Septembar 03, 2011, 08:50:03 posle podne »
Da li mozda neko zna do koje starosti moze da se uveze auto?

Van mreže Sundjer.Bob

  • Član
  • **
  • Poruke: 30
Odg: Uvoz motornih vozila
« Odgovor #93 poslato: Septembar 04, 2011, 01:59:12 posle podne »
Auto mora da ispunjava minimum euro 3 norme,što znači od 2001. godine.
Mada ima i starijih koji mogu da prodju,ali ima komplikacija da se dokaze
da je euro 3.

Van mreže nannaa9

  • Član
  • **
  • Poruke: 23
Odg: Uvoz motornih vozila
« Odgovor #94 poslato: Septembar 05, 2011, 01:15:41 pre podne »
Hvala  :n23:

Van mreže saleale

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Uvoz motornih vozila
« Odgovor #95 poslato: Decembar 07, 2014, 07:00:04 posle podne »
dali je neko skoro uvozio polovni auto.
imam dva pitanja:
- koliko se ceka na poptvrdu o oslobadjanju pdv-a
- kako se resava to sto supruga koja je invalid nemoze da ide u inostranstvo vec to moram ja, pitam jer neznam dali u inostranstvu mogu da napravim kupoprodajni ugovor na njeno ime ako ona nije tamo, kako cu traziti povracaj ako vozilo udje u zemlju na moje ime.
hvala.

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.