Autor Tema: Test alergija na hranu  (Pročitano 24982 puta)

Van mreže Seka

  • Član
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Test alergija na hranu
« Odgovor #15 poslato: Septembar 14, 2008, 10:08:34 posle podne »
Da izguglala sam savsta,ima ih zaista mnogo,to me i zbunjuje, za Zapper kazu da on ima manji opseg frekvencija,ovaj Rosov je kako sam negde procitala "napredniji" a i dosta skuplji,mada licno o "dr" Rosu po forumima nemaju dobro misljenje ...javicu cim nesto konkretno saznam,a najbolje bi bilo da to bude od nekog ko je koristio.
Hvala Asja.  :)
Pozdrav
ps.meni za sada ovo nista ne znaci,al mozda nekom hoce
neki od primeraka

http://atelierrobin.net/p29.htm
napredniji i najskuplji
http://www.resonantlight.com/store/customer/PERL.php

Hendi-društvo

Odg: Test alergija na hranu
« Odgovor #15 poslato: Septembar 14, 2008, 10:08:34 posle podne »

Van mreže Asja

  • Multiple Serendipity
  • Član
  • **
  • Poruke: 2913
Odg: Test alergija na hranu
« Odgovor #16 poslato: Septembar 14, 2008, 10:13:41 posle podne »
Paraziti se mogu ukloniti i drugim metodama: beli luk, zalfija, srebrna voda, treba pronaci nesto sto je najefikasnije.

Van mreže Seka

  • Član
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Test alergija na hranu
« Odgovor #17 poslato: Septembar 14, 2008, 10:31:23 posle podne »
Parazite je kvantna medicina pokazala,a klasicna nije...mene interesuje Rife jer kolaju price da on moze da pomogne kod MS,pa se raspitujem... ;)

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.