Autor Tema: Predlog - dugme za brisanje poruka  (Pročitano 5461 puta)

Van mreže Peca_Le

  • Član
  • **
  • Poruke: 1421
  • Pol: Muškarac
  • Dg: MS
  • Grad: Leskovac
Predlog - dugme za brisanje poruka
« poslato: Jul 06, 2008, 12:44:57 posle podne »
   Pogresio sam sa upisivanjem jednog posta, pa sam trazio dugme da obrisem tu gresku. Naravno, nisam nasao tu opciju :). Mozda ne bi bilo lose da, osim administratora odredjene teme, mogicnost brisanja posta imaju i postavljaci teme.
pOz :)

Hendi-društvo

Predlog - dugme za brisanje poruka
« poslato: Jul 06, 2008, 12:44:57 posle podne »

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110034
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Predlog - dugme za brisanje poruka
« Odgovor #1 poslato: Jul 06, 2008, 02:56:14 posle podne »
Moguća šteta od tog dugmeta je daleko veća od njegove koristi. Predlog odbijen!   mali1

Da malo obrazložim. Danas to ni jedan ozbiljniji forum ne dozvoljava. Dešavalo se da neko reši da više ne dolazi na forum i obriše sve svoje poruke. Izaberi neku temu i jednog korisnika i pokušaj da čitaš bez njegovih poruka. Sadržaj teme je značajno poremećen, zar ne?

Nadam se da je ovo obrazloženje dovoljno "jako".


Van mreže Peca_Le

  • Član
  • **
  • Poruke: 1421
  • Pol: Muškarac
  • Dg: MS
  • Grad: Leskovac
Odg: Predlog - dugme za brisanje poruka
« Odgovor #2 poslato: Jul 06, 2008, 07:41:40 posle podne »
E pa dobro, ubedio si me. Onda brisi onaj moj bezveze post. :)
p.s. i zakljucaj ovu temu

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110034
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Predlog - dugme za brisanje poruka
« Odgovor #3 poslato: Jul 07, 2008, 07:35:02 posle podne »
Razumem. ;)

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.